Strona główna
O nas
Dojazd
Kontakt
Rezerwacje
Catering na spływy

Trasy
Transport kajaków
Imprezy firmowe
Baza noclegowa
Pola namiotowe
Dekalog kajakarza
Informacje o sprzęcie

Nasze albumy

Polityka prywatności
Przydatne adresy


Nasza oferta - spływy kajakowe

Nasza oferta - spływy kajakowe

Nasza oferta - spływy kajakowe

Nasza oferta - spływy kajakowe

Nasza oferta - spływy kajakowe

Nie od dziś wiadomo, że dobra integracja pomaga w dobrej pracy załóg firmowych i wzmacnia więzy pracownika z firmą. Spływy integracyjne to oferta skierowana do firm i instytucji.

Organizujemy spływy kajakowe firmowe na dowolnym fragmencie rzeki i z dowolnym programem. Dobierając trasę i program kierujemy się preferencjami klienta, profilem grupy, założonym budżetem jak również bierzemy pod uwagę wiek uczestników, doświadczenie wodniackie, możliwości kondycyjne, oczekiwania itd. Wielokrotnie już organizowaliśmy podobne imprezy zarówno dla małych jak i większych firm.

Spływ kajakowy to doskonały sposób na urozmaicenie firmowego wyjazdu, szkolenia, daje możliwość odpoczynku na łonie przyrody. Może być też świetnym prezentem dla pracowników lub klientów Państwa firmy. Imprezy na wodzie doskonale nadają się do integrowania grupy, gdyż poza elementami rywalizacji, kładą duży nacisk na współpracę i wzajemną pomoc, a to wszystko w miejscach o wyjątkowych walorach przyrodniczych wśród pięknych lasów i czystych jezior.

Dlaczego wybrać właśnie nas?
Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, nasza kadra zęby zjadła na prowadzeniu spływów kajakowych i ma wiele doświadczenia. Działamy legalnie, posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i uprawnienia, wystawiamy rachunki. Sami jesteśmy kajakarzami, więc to, co robimy, robimy dobrze, bo z sercem.

W zapytaniu ofertowym prosimy o podanie jak największej ilości informacji: liczba osób, termin, lokalizacja, oczekiwany standard noclegów, wiek uczestników, ognisko, własny autokar, oczekiwane dodatkowe atrakcje itd.spływy kajakoweSzukaj firmę Pojezierze Wałeckie


  • Wybrane zdjęcia


  • Godne polecenia