Strona główna
O nas
Dojazd
Kontakt
Rezerwacje
Catering na spływy

Trasy
Transport kajaków
Imprezy firmowe
Baza noclegowa
Pola namiotowe
Dekalog kajakarza
Informacje o sprzęcie

Nasze albumy

Polityka prywatności
Przydatne adresy


O nas

O nas

O nas

O nas

BazylKajak jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zorganizowaliśmy setki spływów kajakowych na Pojezierzu Wałeckim i nie tylko. Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych szlakami wodnymi połączonych rzek Pojezierza Wałeckiego - Piławą, Dobrzycą, Rurzycą. Jeśli jesteście zainteresowani zorganizujemy również spływ Drawą, spływ Korytnicą, długi spływ kajakowy Gwdą.

Kajaki przez nas oferowane są sprawdzone i niezawodne. W naszym busie zmieści się sporo kajakarzy, więc bez obaw możecie się z nami zabrać na start spływu. Zapewniamy także przewodnika wraz z ratownikiem wodnym.

Nasza oferta obejmuje także dodatkowe atrakcje takie jak: organizacja biesiad (grill, ognisko), muzyka (jedno lub dwuosobowy zespół muzyczny), przy którym po całym dniu zmagań na wodzie miło spędzisz wieczór.

BazylKajak.pl stara się by na Pojezierzu Wałeckim turystyka rozwijała się dobrze. Bierzemy udział w tworzeniu i rozwijaniu Wałeckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, która pełni rolę platformy współpracy branży turystycznej, wspiera wszelką działalność na rzecz rozwoju turystyki i aktywnego wypoczynku, popularyzując jednocześnie krajoznawstwo oraz ochronę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.

BazylKajak.pl gwarantuje dobrą i bezpieczną zabawę oraz rozmaite atrakcje!


Słowa kluczowe:
spływy kajakowe zachodniopomorskie, rodzinne spływy kajakowe, spływy kajakowe Pojezierze Wałeckie, kajaki Wałcz, kajaki Pojezierze Wałeckie.


spływy kajakoweSzukaj firmę Pojezierze Wałeckie


  • Wybrane zdjęcia


  • Godne polecenia